Hakkımızda

Şehrekmek Bir Gürsoy Yatırım Holding Firmasıdır

Firmamız ülkemizde düzenli, ucuz, sağlıklı ve kaliteli ekmek ihtiyacını karşılamak üzere üretim yapmak ve dağıtım için gerekli üniteleri tesis etmek amacıyla 1998 yılında İstanbul’da kuruldu. 1998 yılından 2013 yılına kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi  ekmek fabrikalarının satış ve lojistik hizmetini yapmıştır. İlk üretimini 2005 Yılında Konya’da kendi tesislerinde başlamış aynı tesiste faaliyetine devam etmektedir.

Konumuz endüstriyel ekmek üretimi ve dağıtımıdır. Temel ürünlerimiz en çok tercih edilen iki ekmek çeşidi olan buğday ekmeği ve kepekli ekmektir.  kapasitemiz Türkiye’de kurulu endüstriyel ekmek fabrikalarının içinde ilk ondadır. kapasite arttırmaya yeni yatırımlara yönelik çalışmalarımız sürmektedir.

Şehrekmek olarak, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi dâhilinde üretim yapmaktadır. Toplumun beslenme alışkanlıklarını geliştirmek ve destek olmak amacıyla sürekli Ar-Ge çalışmaları yapmak ve ürün çeşitlendirme faaliyetlerini sürdürmek gayretindeyiz.

Çavdarlı, tam buğday, ruşeymli vb. ambalajlı ve artizen çeşit ekmekler ile ürün yelpazesini artırmak, kaliteli, hijyenik ve ekonomik ürünler yoluyla halkın bağlılığını sağlamak amacıyla çalışmalarımız sürmektedir.

Teknolojinin sunduğu imkânları kullanarak, toplumsal sorumluluk bilinciyle müşterilerimize ulusal ve uluslararası mevzuata uygun, insan sağlığı açısından güvenli ve kaliteli ürünler sunmak arzusundayız.

Bu özellikleriyle Şehrekmek, Türkiye’de örnek bir tesistir. Kalifiye personeli ile birlikte sağlıklı ve hijyenik üretimi gerçekleştiren Şehrekmek, ekmek sektörünün öncü firmasıdır.

Şehrekmek Türkiye endüstriyel fırıncılar birliği üyesi olup birlikle beraber ülkemizde unlu mamuller sektörüne katkı sağlamak için üniversitelerimizle ve yurt dışında da arge ve tanıtım çalışmaları yapmaktadır.

Firmamız düzenli, ucuz, sağlıklı ve kaliteli ekmek ihtiyacını karşılamak üzere üretim yapmak, dağıtmak ve dağıtım için gerekli üniteleri tesis etmek amacıyla 1998 yılında İstanbul’da kuruldu…

İLETİŞİM
WhatsApp
1